FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY

Pełna treść klauzuli >

AKTUALNOŚCI

Pierwsze akty przeniesienia własności

Pierwsze akty przeniesienia własności

Dziś miało miejsce podpisanie pierwszej umowy przeniesienia własności domu A18 na Osiedlu Przy Zamku. Gratulujemy nowym właścicielom!

09-12-2014
Promocja

Promocja

Świąteczna promocja na Osiedlu Przy Zamku Zapraszamy do skorzystania ze Świątecznej Promocji! Tylko do końca grudnia wybrane domy na Osiedlu Przy Zamku oraz Osiedlu Przy Zamku III w obniżonych cenach – już od 429 000 zł! 

01-12-2014
Jot-be Profit Card

Jot-be Profit Card

Urządzaj taniej z JOT-BE PROFIT CARD Z przyjemnością informujemy, iż od 1 listopada 2014 r. uruchomiliśmy dla naszych Klientów Program Partnerski JOT-BE PROFIT CARD. Dzięki niemu każdy, kto kupi mieszkanie na Osiedlu Przt Zamku otrzyma pakiet rabatów, gratisów oraz usług dodatkowych od renomowanych firm z branży wnętrzarskiej i RTV/AGD.

04-11-2014
Targi mieszkań Nowy Adres

Targi mieszkań Nowy Adres

Zapraszamy na targi Nowy Adres 20-21 września Z przyjemnością zapraszamy Państwa na tegoroczną jesienną edycję targów mieszkaniowych Nowy Adres. Zapraszamy na nasze stanowisko B7a.

15-09-2014
Postępy prac na Osiedlu przy Zamku

Postępy prac na Osiedlu przy Zamku

Przedstawiamy postępy prac na budowie. I etap inwestycji: trwają prace wewnątrz budynków : instalacje wewnętrzne, kładzione są tynki i posadzki. Trwa budowa II etapu. 12 domów posiada już wszystkie ściany konstrukcyjne. W krótkim czasie rozpocznie się montaż więźby dachowej

23-05-2014
Domy z II etapu już w sprzedaży!

Domy z II etapu już w sprzedaży!

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy sprzedaż domów z II etapu inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi jednostkami TUTAJ oraz zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży.

25-02-2014