FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY

Błękitne Aleje – nowe domy w ofercie!

Polecamy nowe, duże domy w ofercie Błękitnych Alei. W dwóch kolejnych podetapach powstanie łącznie 8 komfortowych domów jednorodzinnych. Wszystkie mają podwójne garaże w bryle budynku oraz przynależne ogródki. Powierzchnia działek przynależnych do nieruchomości wynosi od 325 do 418 m2!

 

Realizacja nowych jednostek odbędzie się etapowo:

 

  • Trwa już sprzedaż 4 domów jednorodzinnych (217 m2) w zabudowie bliźniaczej wraz z infrastrukturą, które stanowią III podetap osiedla. Zakończenie budowy zaplanowano na I kwartał 2018 roku. Zapraszamy do zawierania umów deweloperskich!

 

  • Już wkrótce rozpocznie się sprzedaż 4 dużych domów jednorodzinnych (184 m2) w zabudowie szeregowej z ogródkami i z podwójnymi garażami w bryle budynku. Zakończenie budowy planowane do końca pierwszej połowy 2018 roku. Zapraszamy do zawierania umów rezerwacyjnych!

 

Nowe domy zaprojektowano z myślą o potrzebach dużych rodzin. Liczne pokoje, dodatkowe pomieszczenia gospodarcze, garderoby i pralnie oraz łazienki na każdej z kondygnacji gwarantują komfort użytkowania. Możliwość indywidualizacji projektu na etapie budowy pozwoli dopasować dom do stylu życia i potrzeb przyszłych mieszkańców. Atutem nowych domów są oczywiście charakterystyczne dla Błękitnych Alei nowoczesne bryły, płaskie dachy i duże przeszklenia. Zapraszamy!

 

Nowe domy w zabudowie bliźniaczej