FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY

Jeszcze w tym roku odbierz klucze i luksusowy pobyt w SPA

Trwa sprzedaż ostatnich domów na Osiedlach Przy Zamku II i III w Ślęzie, gdzie łącznie dostępnych jest już tylko 13 wolnych jednostek. Wszystkie domy w zabudowie bliźniaczej mają powierzchnię użytkową 103 m2 („po podłodze” aż 131 m2) i wygodne ogrody. Ceny już od 445 000 złotych, świetna oferta kulturalna i infrastrukturalna gminy Kobierzyce, dobre skomunikowanie z Wrocławiem sprawiają, że Osiedla Przy Zamku są najchętniej wybieranymi inwestycjami przy południowej granicy Wrocławia.

 

Specjalnie dla tych z Państwa, którym zależy na zakupie domu gotowego do odbioru, przygotowaliśmy świąteczną promocję, dostępną tylko do końca roku. Przy zakupie otrzymają Państwo luksusowe, dwuosobowe zaproszenie na pobyt w ART SPA w Zamku Topacz. Wyjątkowa atmosfera, ekskluzywne zabiegi oraz jedna z najpiękniejszych w Polsce stref wellness pozwolą Państwu delektować się prawdziwym relaksem. Zaproszenie o wartości 1.020 złotych jest ważne do 31 grudnia 2017 roku!

 

Oferta promocyjna obejmuje ukończone domy na Osiedlu Przy Zamku II oraz III, dla których odbiory będą realizowane do końca stycznia 2017 roku, a własności lokali zostaną przeniesione do końca lutego 2017 roku. Zakup oznacza podpisanie nowej umowy deweloperskiej w dniach 1-31.12.2016 r. Dostępnych jest tylko pięć promocyjnych zaproszeń, a o ich przyznaniu decyduje kolejność umów. Regulamin promocji i pełna lista lokali objętych akcją dostępne są w wyłącznym biurze sprzedaży.

 

Zapraszamy!