FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY

Rozpoczynamy kolejne budowy

Z przyjemnością informujemy, że zgodnie z założonym planem przystępujemy do budowy kolejnych jednostek na osiedlach ATM Inwestycje.

 

Osiedle Przy Zamku IV w Ślęzie objęte jest już prawomocnym pozwoleniem na budowę, a pierwsze prace rozpoczną się w grudniu 2017 roku.
Wszystkie 10 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w ofercie Osiedla Przy Zamku IV pozostaje zarezerwowanych. Szczegóły inwestycji dostępne są w biurze sprzedaży.

 

W Bielanach Wrocławskich rozpoczęła się natomiast budowa VI podetapu Błękitnych Alei, obejmująca charakterystyczne dla architektury osiedla budynki oznaczone symbolami W5-6, W7-8 oraz W9-10. Zakończenie budowy przewidziane jest na 30 kwietnia 2019 roku.
W ofercie „wiatraków” pozostaje już tylko jeden lokal W.8.b, o powierzchni ok. 105 m2, posadowiony na 213-metrowej działce.

 

Z wszystkimi Klientami posiadającymi rezerwacje skontaktuje się w najbliższym czasie biuro sprzedaży, aby uzupełnić niezbędne dokumenty przewidziane ustawą deweloperską oraz ustalić termin podpisania umów deweloperskich. W razie wszelkich pytań pozostajemy do dyspozycji.