FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY

O inwestycji

Nowoczesne osiedle Błękitne Aleje powstaje przy ul. Błękitnej w Bielanach Wrocławskich, w pobliżu Zamku Topacz. Świetna lokalizacja, przemyślany układ osiedla oraz szeroki wybór domów i mieszkań czynią z inwestycji wymarzone miejsce dla osób ceniących wygodę i komfort życia.

 

Osiedle powstaje wieloetapowo przy ulicy Błękitnej, w cichej części Bielan Wrocławskich. Lokalizacja z dala od miejskiego zgiełku, ale w bezpośrednim sąsiedztwie wszystkich niezbędnych udogodnień pozwoli złapać oddech po ciężkim dniu i wygodnie funkcjonować na co dzień. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe, szkoła, przedszkole, przystanek MPK, nowoczesne centrum sportowe Ślęza z krytym basenem, strefą fitness i saunarium. Od Zamku Topacz, z jego bogatą, ogólnodostępną ofertą rekreacyjną, Błękitne Aleje oddalone są o zaledwie kilka minut.

 

Harmonijny projekt osiedla łączy zabudowę jednorodzinną z kameralnymi budynkami apartamentowo-usługowymi oraz budynkami wielorodzinnymi obejmującymi unikalne mieszkania willowe. Prosta forma, płaskie dachy, wysokie przeszklenia oraz elegancka kolorystyka spełnią oczekiwania miłośników nowoczesnej architektury i dają niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Duże odległości między budynkami zapewnią mieszkańcom Błękitnych Alei swobodę i prywatność, a ciekawie zagospodarowana infrastruktura części wspólnych nadaje inwestycji willowego charakteru. Dzięki przewidzianej na osiedlu części handlowo-usługowej będzie można zrobić drobne zakupy lub skorzystać z usług.

 

Wybór metraży od 31 do aż 217 m2 i wysoka jakość wykonania zdecydowanie wyróżniają ofertę Błękitnych Alei nie tylko na wrocławskim rynku nieruchomości. Oferta inwestycji stanowi pełen wachlarz nieruchomości: od wygodnych kawalerek po duże domy w zabudowie bliźniaczej z własnymi ogrodami i podwójnym garażem w bryle budynku. Wszystkie lokale, bez względu na wielkość, cechują się atrakcyjnymi rozkładami, ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi zwiększającymi komfort zamieszkania i pięknym doświetleniem wnętrz.

 

Lokale wydawane są w stanie deweloperskim. Szczegółowy standard wykończenia i aktualny szczegółowy harmonogram wpłat dostępne są w biurze sprzedaży.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Magdalena Pawlak-Brodziak, tel. 609 222 527

 

Ceny zawarte w cenniku obowiązują do dnia 31 marca 2019 roku lub do odwołania.

Oferta zakupu mieszkań w systemie transzowym 5x20% obowiązuje do dnia 31 marca 2019 roku. Po tym terminie dostępna będzie wyłącznie oferta płatności w systemie 10-90%.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.