FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY

Pełna treść klauzuli >

O inwestycji

Nowoczesne osiedle Błękitne Aleje powstaje przy ul. Błękitnej w Bielanach Wrocławskich, zaledwie 3 minuty od Zamku Topacz.
Świetna lokalizacja, przemyślany układ osiedla oraz szeroki wybór domów i mieszkań czynią z Błękitnych Alei wymarzone miejsce dla osób ceniących wygodę i komfort życia.


Docelowo w Błekitnych Alejach dominować będzie 2-kondygnacyjna zabudowa jednorodzinna. Domy w zabudowie bliźniaczej, domy w zabudowie szeregowej oraz ciekawie zaprojektowane dwukondygnacyjne lokale na planie wiatraka pozwalają na wybór idealnej oferty dla każdej rodziny. Wybór metraży od 105 do aż 217 m2 i wysoka jakość wykonania zdecydowanie wyróżniają ofertę Błękitnych Alei nie tylko na wrocławskim rynku nieruchomosci.


Ofertę uzupełniają przestronne, pięknie doświetlone mieszkania w kameralnych budynkach wielorodzinnych. Atrakcyjne i unikalne rozkłady, ciekawe rozwiązania architektoniczne pozwalajace optymalnie zaaranżować przestrzeń to najważniejsze atuty oferty mieszkań w Błekitnych Alejach.

 

Prosta forma, płaskie dachy oraz elegancka kolorystyka budynków spełnią oczekiwania miłośników nowoczesnej architektury. Jasne, dobrze doświetlone wnętrza zostały optymalnie usytuowane względem stron świata. Wysokie pomieszczenia z dużym udziałem przeszkleń zapewnią poczucie przestrzeni. Mieszkańcy docenią funkcjonalne układy pomieszczeń z uwzględnionymi częściami gospodarczymi. Własne ogródki, a na wyższych kondygnacjach balkony, będą idealnym miejscem zarówno na poranną kawę, jak i chwile popołudniowego relaksu. Duże odległości między budynkami zapewnią mieszkańcom Błękitnych Alei swobodę i prywatność. Dzięki przewidzianej części handlowo-usługowej na osiedlu będzie można zrobić drobne zakupy lub skorzystać z usług.


Szczegółowy standard wykończenia lokali dostępny jest w biurze sprzedaży.


Terminy realizacji


Podetap I

10 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej (od B.1 do B.10)
Rozpoczęcie budowy w I kwartale 2016 r. Projekt został zakończony w 2017 roku.


Podetap II

8 lokali mieszkalnych: budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej W1-2 oraz W3-4.
Rozpoczęta 20 maja 2016 r. budowa została ukończona, a proces przenoszenia własności sfinalizowany.


Podetap III

4 duże domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej (BD1, BD2, BD3, BD4).
Rozpoczęta w październiku 2016 roku budowa została ukończona w I kwartale 2018 roku, a własności lokali zostały przeniesione.


Podetap IV

Budowa dwóch budynków wielorodzinnych WR z lokalami usługowymi i 20 lokalami mieszkalnymi.
Realizację rozpoczęto w styczniu 2017 roku.
Planowane ukończenie obu budynków nastąpi do 31 października 2018 roku, a przeniesienie własności do końca grudnia 2018 roku.


Podetap V

4 domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej z garażami dwustanowiskowymi.
Rozpoczęcie budowy nastąpiło w dniu 30.03.2017 r., zakończenie planowane jest na dzień 31.10.2018 r.


Podetap VI

12 lokali mieszkalnych: budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej W5-6, W7-8 oraz W9-10.
Budowa została rozpoczęta w IV kwartale 2017 r. Jej zakończenie planowane jest do 30.04.2019 (budynek W9-10), a do 31.07.2019 zostaną przeniesione własności.

 

Podetap VII

16 mieszkań willowych w budynku S.
Prace budowlane rozpoczęły się w IV kwartale 2017 r. Zakończenie budowy planowane jest na 30.09.2019 roku, a przeniesienie własności - do 31.12.2019 roku.


Model płatności


Przy zakupie nieruchomości w Błękitnych Alejach dostępna jest płatność transzowa: 5x20% ceny nieruchomości wpłacanych w transzach zgodnych z postępami prac na budowie. Aktualny szczegółowy harmonogram wpłat dostępny jest w biurze sprzedaży.

Środki nabywców wpłacane są na otwarte konto powiernicze.


Ceny zawarte w cenniku obowiązują do 31 maja 2018 r.

Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.