FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY

Pełna treść klauzuli >

Deweloper

Spółka ATM Inwestycje Sp. z o.o. należy do Grupy kapitałowej ATM Grupa S.A.
Firma jest spółką celową, dedykowaną do realizacji projektów inwestycyjnych i deweloperskich.


W portfolio projektowym znajduje się Osiedle Filmowe przy ul. Storczykowej i Lawendowej w Bielanach Wrocławskich, liczące łącznie 48 domów i lokali w zabudowie szeregowej oraz wybudowany w latach 2004-2008 kompleks 14 domów w szabudowie szeregowej przy ul. Dwa Światy w Bielanach Wrocławskich.

 

Olbrzymie uznanie klientów zyskał projekt Osiedli Przy Zamku. 103-metrowe, tradycyjne segmenty w zabudowie bliźniaczej w Ślęzie to odpowiedź na potrzeby rodzin marzących o wygodnej przestrzeni dla wszystkich członków rodziny, wielkim salonie z kominkiem i własnym ogródku. W 2015 zakończyła się sprzedaż i budowa pierwszego Osiedla Przy Zamku, położonego naprzeciwko Zamku Topacz. W 2017 roku ukończone zostały projekty Osiedla Przy Zamku II oraz Osiedla Przy Zamku III. Łącznie w ramach pierwszych trzech Osiedli Przy Zamku powstało 87 domów wraz z infrastrukturą osiedli.

 

Obecnie realizowana jest budowa domów i mieszkań w inwestycji Błękitne Aleje przy ulicy Błękitnej w Bielanach Wrocławskich. Nowoczesna architektura i wyjątkowe rozwiązania architektoniczne dedykowane wymagającym klientom oraz hamornijna kompozycja zabudowy wielo- i jednorodzinnej to najważniejsze wyróżniki osiedla.

 

W drugiej połowie 2017 roku rozpocznie się budowa i sprzedaż nowego Osiedla Przy Zamku IV.

ZREALIZOWANE INWESTYCJE

Osiedla Przy Zamku
Osiedle Filmowe
Osiedle przy ul. Dwa Światy