FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY

Pełna treść klauzuli >

O inwestycji

Osiedle Przy Zamku II to 31 jednorodzinnych bliźniaków. Komfortowe, 3-kondygnacyjne domy (103 m2 powierzchni użytkowej) powstają zaledwie 300 m od Zamku Topacz. Tradycyjna forma i stonowana kolorystyka elewacji nawiązują do zabytkowej architektury Zamku Topacz, wpisując się w okoliczną zabudowę.

Wszystkie domy zostały już sprzedane! Budowa pierwszego podetapu jest już ukończona, latem zostaną zrealizowane ostatnie prace na podetapie drugim.

Już wkrótce przedstawimy nową ofertę Osiedla Przy Zamku IV! Zaparszamy do śledzenia aktualności na naszej stronie i umawiania spotkań w nowym domu pokazowym przy ulicy Głównej.

 

Każdy dom składa się z parteru, poddasza użytkowego oraz antresoli. Na parterze znajduje się przestronny salon z miejscem na kominek, kuchnia i łazienka oraz wiartołap i pomieszczenie gospodarcze. Wyższa kondygnacja, z rodzinną łazienką, doświetlona jest przez liczne okna połaciowe i stać się może doskonałym miejscem na sypialnię, pokoje dziecięce, garderobę lub pracownię. Na antresoli znajduje się dużo miejsca na dodatkowy pokój, biblioteczkę lub dużą garderobę.

Wszystkie domy posiadają ogródki, w których mieszkańcy Osiedla będą mogli zrelaksować się po dniu pracy. Wygodny dojazd do posesji oraz parkowanie umożliwi podjazd, wiata garażowa i 2 miejsca postojowe.

 

Terminy realizacji

 

  • Wydanie budynków: do końca stycznia 2017 r. (I podetap)
  • Przeniesienie własności: do końca lutego 2017 r. (I podetap)
  • Wydanie budynków: czerwiec 2017 r. (II podetap)
  • Przeniesienie własności: wrzesień 2017 r. (II podetap)

 

Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.