Malformed header from CGI script: libpng warning: iCCP: known incorrect sRGB profile libpng warning: iCCP: known incorrect sRGB profile libpng warning: iCCP: known incorrect sRGB profile libpng warning: iCCP: known incorrect sRGB profile libpng warning: iCCP: known incorrect sRGB profile libpng warning: iCCP: known incorrect sRGB profile Set-Cookie: session=d21f2bcffc9c4aa7b7c1a6a1306afc93; path=/ Expires: Thu, 19 Nov 1981 08:52:00 GMT Cache-Control: no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0 Pragma: no-cache Content-Type: text/html; charset=utf-8 Lokalizacja - ATM

FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY

Pełna treść klauzuli >

Lokalizacja

Osiedle Przy Zamku położone jest w Ślęzie (gm. Kobierzyce), w bliskiej odległości od granic Wrocławia.
 

Dojazd do Rynku zajmuje ok. 20 min., zaś do Bielan Wrocławskich – zaledwie 2 minuty.

 

Niezmotoryzowanych do Wrocławia, Bielan Wrocławskich i okolicznych miejscowości dowożą kursujące tu linie autobusowe. W niedalekiej odległości od osiedli znajduje się przychodnia, sklepy, szkoły i przedszkola.

 

Po powrocie do domu okolica oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. W pobliżu znajduje się Zamek Topacz, prawdziwa perła architektury Dolnego Śląska. To historyczny, renesansowy obiekt, siedziba dawnych rodów szlacheckich, w którym powstał jeden z najlepszych polskich hoteli. Mieszkańcy sąsiednich osiedli mogą delektować się wyśmienitą kuchnią zamkowej restauracji, brać udział w licznych wydarzeniach, podziwiać eksponaty w Muzeum Motoryzacji i zregenerować ciało i umysł w pięknym ART SPA.

 

Dla wypoczywających aktywnie dostępny jest okalający Zamek Topacz 50-hektarowy teren rekreacyjny. Znajduje się tu malowniczy park ze stawem, Muzeum Motoryzacji, trasy spacerowe i rowerowe, a także korty tenisowe i strzelnica golfowa. W Ślęzie znajduje się też Centrum Sportowe, gdzie zagrać można m.in. w squasha, tenisa, przyłączyć się do zajęć fitness oraz skorzystać z siłowni lub strefy wellness. W Bielanach Wrocławkich natomiast w 2016 roku powstał nowoczesny Kompleks Ślęza z krytymi basenami, saunarium, centrum treningowym i bistro.

 

Miłośnicy teatru docenią sąsiedztwo Sceny ATM w Bielanach Wrocławskich, która regularnie organizuje dla widzów liczne spektakle teatralne z udziałem znanych polskich aktorów. Natomiast bliskość Parku Handlowego Bielany pozwala zrobić dowolne zakupy, wybrać się na szybki posiłek lub do kina bez konieczności dojazdu do centrum Wrocławia.

 

  • SklepySklepy
  • SzkołySzkoły
  • PrzedszkolaPrzedszkola
  • Zdrowie, uroda, rekreacjaZdrowie, uroda, rekreacja
  • Kawiarnie i restauracjeKawiarnie i restauracje