FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY

Pełna treść klauzuli >

O inwestycji

Osiedle Przy Zamku III z wyjątkowo malowniczym widokiem na masyw Ślęży obejmuje 24 domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane niecałe 800 m od Zamku Topacz.

Sprzedaż i budowa osiedla zostały ukończone, a wszystkie budynki posiadają pozwolenie na użytkowanie!

Już wkrótce przedstawimy nową ofertę Osiedla Przy Zamku IV! Zaparszamy do śledzenia aktualności na naszej stronie i umawiania spotkań w nowym domu pokazowym przy ulicy Głównej

 

Każdy dom składa się z parteru, poddasza użytkowego oraz antresoli. Na parterze znajduje się przestronny salon z miejscem na kominek, kuchnia i łazienka oraz wiartołap i pomieszczenie gospodarcze. Wyższa kondygnacja, z rodzinną łazienką, doświetlona jest przez liczne okna połaciowe i stać się może doskonałym miejscem na sypialnię, pokoje dziecięce, garderobę lub pracownię. Na antresoli znajduje się dużo miejsca na dodatkowy pokój, biblioteczkę lub dużą garderobę.

Wszystkie domy posiadają ogródki, w których mieszkańcy Osiedla Przy Zamku III będą mogli zrelaksować się po dniu pracy. Wygodny dojazd do posesji oraz parkowanie umożliwi podjazd, wiata garażowa i 2 miejsca postojowe.

 

Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.