FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY

Pełna treść klauzuli >

O inwestycji

Osiedle Przy Zamku IV powstanie przy ulicy Głównej w Ślęzie, 300 metrów od Zamku Topacz, w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Przy Zamku II.

 

Dziękujemy za liczne zapytania i zainteresowanie ofertą. Obecnie wszystkie domy pozostają we wstępnej rezerwacji. W przypadku wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży.

Zaparszamy również do śledzenia aktualności na naszej stronie i umawiania spotkań w nowym domu pokazowym przy ulicy Rycerskiej 28 (teren Osiedla Przy Zamku II).

 

Osiedla Przy Zamku to doskonale rozpoznawalny i ceniony przez klientów projekt ATM Inwestycje. W pierwszych trzech Osiedlach Przy Zamku powstało łącznie 87 segmentów!

 

Tradycyjne, trzykondygnacyjne domy w zabudowie bliźniaczej powstają w Ślęzie, nawiazując architekturą do Zamku Topacz, z którym sąsiadują. Optymalna powierzchnia (użytkowa - 103 m2, "po podłodze" 131 m2), kameralne ogródki, wiaty i dwa miejsca postojowe sprawiają, że jest to idealna przestrzeń dla każdej rodziny.

 

Każdy dom składa się z parteru, poddasza użytkowego oraz antresoli. Na parterze znajduje się przestronny salon z miejscem na kominek, kuchnia i łazienka oraz wiartołap i pomieszczenie gospodarcze. Wyższa kondygnacja, z rodzinną łazienką, doświetlona jest przez liczne okna połaciowe i stać się może doskonałym miejscem na sypialnię, pokoje dziecięce, garderobę lub pracownię. Na antresoli znajduje się dużo miejsca na dodatkowy pokój, biblioteczkę lub dużą garderobę.

 

Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.