FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY

AKTUALNOŚCI

Pierwsze akty przeniesienia własności

Pierwsze akty przeniesienia własności

Dziś miało miejsce podpisanie pierwszej umowy przeniesienia własności domu A18 na Osiedlu Przy Zamku. Gratulujemy nowym właścicielom!

09-12-2014
Promocja

Promocja

Świąteczna promocja na Osiedlu Przy Zamku Zapraszamy do skorzystania ze Świątecznej Promocji! Tylko do końca grudnia wybrane domy na Osiedlu Przy Zamku oraz Osiedlu Przy Zamku III w obniżonych cenach – już od 429 000 zł! 

01-12-2014
Jot-be Profit Card

Jot-be Profit Card

Urządzaj taniej z JOT-BE PROFIT CARD Z przyjemnością informujemy, iż od 1 listopada 2014 r. uruchomiliśmy dla naszych Klientów Program Partnerski JOT-BE PROFIT CARD. Dzięki niemu każdy, kto kupi mieszkanie na Osiedlu Przt Zamku otrzyma pakiet rabatów, gratisów oraz usług dodatkowych od renomowanych firm z branży wnętrzarskiej i RTV/AGD.

04-11-2014
Targi mieszkań Nowy Adres

Targi mieszkań Nowy Adres

Zapraszamy na targi Nowy Adres 20-21 września Z przyjemnością zapraszamy Państwa na tegoroczną jesienną edycję targów mieszkaniowych Nowy Adres. Zapraszamy na nasze stanowisko B7a.

15-09-2014
Postępy prac na Osiedlu przy Zamku

Postępy prac na Osiedlu przy Zamku

Przedstawiamy postępy prac na budowie. I etap inwestycji: trwają prace wewnątrz budynków : instalacje wewnętrzne, kładzione są tynki i posadzki. Trwa budowa II etapu. 12 domów posiada już wszystkie ściany konstrukcyjne. W krótkim czasie rozpocznie się montaż więźby dachowej

23-05-2014
Domy z II etapu już w sprzedaży!

Domy z II etapu już w sprzedaży!

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy sprzedaż domów z II etapu inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi jednostkami TUTAJ oraz zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży.

25-02-2014