FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY

NOWOŚĆ! Kolejne mieszkania willowe w ofercie

Unikalny projekt ATM Inwestycje uzupełnia lukę na rynku, wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom klientów poszukujących dużych, komfortowych, nowoczesnych mieszkań, które mają stananowić alternatywę dla domów jednorodzinnych.

 

 

  

 

16 mieszkań willowych powstanie w kameralnym budynku wielorodzinnym o strukturze szeregowej. W każdym segmencie powstaną zaledwie 2 mieszkania, co zapewni sąsiadom prywatność i wygodę.

 

Duże, przekraczające 93 i 96 m2 powierzchnie, przemyślane, nowoczesne układy, które naturalnie dzielą się na strefy dzienne i nocne, to najważniejsze atuty oferty. W każdym z dwupoziomowych lokali zaprojektowano 4 pokoje, wyodrębnioną bądź zupełnie oddzielną kuchnię oraz 2 łazienki lub łazienkę i duże WC. Taka kompozycja pomieszczeń zapewni wiele możliwości personalizacji projektu i komfort każdej rodzinie. Płaskie dachy i wysokie stropy ułatwią własną aranżację.

 

Żadnemu z mieszkańców nie zabraknie także „własnego miejsca na świeżym powietrzu”, ponieważ do każdego mieszkania willowego przynależy ogródek lub duży taras. Atutem jest także miejsce postojowe w cenie każdego lokalu.

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty i kontaktu z działem sprzedaży!