FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY

O inwestycji

Nowoczesne osiedle Błękitne Aleje powstaje przy ul. Błękitnej w Bielanach Wrocławskich, w pobliżu Zamku Topacz. Świetna lokalizacja, przemyślany układ osiedla oraz szeroki wybór domów i mieszkań czynią z inwestycji wymarzone miejsce dla osób ceniących wygodę i komfort życia.

 

Osiedle powstaje wieloetapowo przy ulicy Błękitnej, w cichej części Bielan Wrocławskich. Lokalizacja z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie wszystkich niezbędnych udogodnień pozwoli złapać oddech po ciężkim dniu i wygodnie funkcjonować na co dzień. W otoczeniu inwestycji znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe, szkoła, przedszkole, przystanek MPK, nowoczesne centrum sportowe Ślęza z krytym basenem, strefą fitness i saunarium. Od Zamku Topacz, z jego bogatą, ogólnodostępną ofertą rekreacyjną, Błękitne Aleje oddalone są o zaledwie kilka minut.

 

Harmonijny projekt osiedla łączy zabudowę jednorodzinną z kameralnymi budynkami apartamentowo-usługowymi oraz budynkami wielorodzinnymi obejmującymi unikalne mieszkania willowe. Prosta forma, płaskie dachy, wysokie przeszklenia oraz elegancka kolorystyka spełnią oczekiwania miłośników nowoczesnej architektury i dają niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Duże odległości między budynkami zapewnią mieszkańcom Błękitnych Alei swobodę i prywatność, a ciekawie zagospodarowana infrastruktura części wspólnych nadaje inwestycji willowego charakteru. Dzięki przewidzianej na osiedlu części handlowo-usługowej będzie można zrobić drobne zakupy lub skorzystać z usług.

 

Oferta inwestycji obejmuje pełen wachlarz nieruchomości: od wygodnych kawalerek po duże domy w zabudowie bliźniaczej z własnymi ogrodami i podwójnym garażem w bryle budynku. Wszystkie lokale, bez względu na wielkość, cechują się atrakcyjnymi rozkładami, ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi zwiększającymi komfort zamieszkania i pięknym doświetleniem wnętrz. Realizacja osiedla została podzielona na systematycznie realizowane podetapy.

 

W chwili obecnej sprzedaż prowadzona jest w 3 kolejnych podetapach.

 

Podetap IX obejmuje budowę 16 mieszkań willowych w budynku S2. W cenniku mieszkania oznaczone są symbolem S...(numer konkretnej jednostki)...a/b.

Podetap X to domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, z garażami w bryle budynku. W cenniku oznaczone odpowiednio symbolem B i S.

Podetap XI to 2 budynki wielorodzinne, tzw. "wiatraki", obejmuje łącznie 8 dwupoziomowych lokali mieszkalnych z ogródkami. W cenniku oznaczony symbolem W.

 

 

Lokale wydawane są w stanie deweloperskim. Szczegółowy standard wykończenia i aktualny szczegółowy harmonogram wpłat dostępne są w biurze sprzedaży.

 

Zapraszamy do kontaktu!

tel. 697 660 342

 

Ceny zawarte w cenniku obowiązują do dnia 31 maja 2020 roku lub do odwołania.

W przypadku mieszkań dostępna jest wyłącznie oferta płatności w systemie 10-90%.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.