FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY

Deweloper

Spółka ATM Inwestycje Sp. z o.o. należy do Grupy kapitałowej ATM Grupa S.A. Firma jest spółką celową, dedykowaną do realizacji projektów inwestycyjnych i deweloperskich.


Portfolio projektowe ATM Inwestycje otwiera Osiedle Filmowe przy ul. Storczykowej i Lawendowej w Bielanach Wrocławskich, liczące łącznie 48 domów i lokali w zabudowie szeregowej oraz wybudowany w latach 2004-2008 kompleks 14 domów w zabudowie szeregowej przy ul. Dwa Światy w Bielanach Wrocławskich.

 

Olbrzymie uznanie klientów zyskał projekt Osiedli Przy Zamku. 103-metrowe, tradycyjne segmenty w zabudowie bliźniaczej realizowane w Ślęzie to odpowiedź na potrzeby rodzin marzących o wygodnej przestrzeni dla wszystkich członków rodziny, wielkim salonie z kominkiem i własnym ogródku.

W 2015 r. zakończyła się sprzedaż i budowa pierwszego Osiedla Przy Zamku, położonego naprzeciwko Zamku Topacz. W 2017 roku ukończone zostały projekty Osiedla Przy Zamku II oraz Osiedla Przy Zamku III. Łącznie w ramach pierwszych trzech Osiedli Przy Zamku powstało 87 domów wraz z infrastrukturą osiedli. W listopadzie 2017 roku rozpoczęła się budowa kolejnego, czwartego już, Osiedla Przy Zamku.

 

W 2019 roku flagową inwestycję dewelopera stanowi osiedle Błękitne Aleje przy ulicy Błękitnej w Bielanach Wrocławskich. Nowoczesna architektura i wyjątkowe rozwiązania architektoniczne dedykowane wymagającym klientom oraz harmonijna kompozycja zabudowy wielo- i jednorodzinnej to najważniejsze wyróżniki osiedla.

Dużą popularnością cieszy się osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych Viva! Park, powstające w zacisznym zakątku wrocławskiego osiedla Wojszyce. Budowa pierwszego etapu zostanie ukończona w 2019 roku.

W kwietniu 2019 deweloper wprowadził do oferty Liryka Park. Osiedle 11 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej powstaje tuż przy południowej granicy Wrocławia. Eleganckie bryły o płaskich dachach, funkcjonalne i jasne wnętrza sprawiają, że nowe jednostki dedykowane są wymagającym rodzinom, poszukującym własnego podmiejskiego azylu.

 

 

ZREALIZOWANE INWESTYCJE

Osiedla Przy Zamku
Osiedle Filmowe
Osiedle przy ul. Dwa Światy