FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY

Deweloper

Spółka ATM Inwestycje Sp. z o.o. należy do Grupy kapitałowej ATM Grupa S.A. Firma jest spółką celową, dedykowaną do realizacji projektów inwestycyjnych i deweloperskich.


Portfolio projektowe ATM Inwestycje otwiera Osiedle Filmowe przy ul. Storczykowej i Lawendowej w Bielanach Wrocławskich, liczące łącznie 48 domów i lokali w zabudowie szeregowej oraz wybudowany w latach 2004-2008 kompleks 14 domów w zabudowie szeregowej przy ul. Dwa Światy w Bielanach Wrocławskich.

 

Olbrzymie uznanie klientów zyskał projekt Osiedli Przy Zamku. 103-metrowe, tradycyjne segmenty w zabudowie bliźniaczej realizowane w Ślęzie to odpowiedź na potrzeby rodzin marzących o wygodnej przestrzeni dla wszystkich członków rodziny, wielkim salonie z kominkiem i własnym ogródku. Łącznie w 4 kolejnych osiedlach budowanych w latach 2014-2019 powstało aż 100 jednostek!

Duży sukces odniosła także inwestycja Viva! Park, czyli osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w zacisznym zakątku wrocławskiego osiedla Wojszyce. I etap został wybudowany w 2019 roku.

 

W 2020 roku flagową inwestycję stanowi osiedle Błękitne Aleje przy ulicy Błękitnej w Bielanach Wrocławskich. Nowoczesna architektura i wyjątkowe rozwiązania architektoniczne dedykowane wymagającym klientom oraz harmonijna kompozycja zabudowy wielo- i jednorodzinnej to najważniejsze wyróżniki osiedla.

Nowością w ofercie dewelopera jest inwestycja Liryka Park. Osiedle 11 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej powstaje tuż przy południowej granicy Wrocławia. Eleganckie bryły o płaskich dachach, funkcjonalne i jasne wnętrza sprawiają, że nowe jednostki dedykowane są wymagającym rodzinom, poszukującym własnego podmiejskiego azylu. Trwająca od 2019 roku budowa zostanie ukończona w IV kwartale 2020 roku.

 

 

ZREALIZOWANE INWESTYCJE

Osiedla Przy Zamku
Osiedle Filmowe
Osiedle przy ul. Dwa Światy