FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY

O inwestycji

Osiedle Przy Zamku IV powstanie przy ulicy Głównej w Ślęzie, 300 metrów od Zamku Topacz, w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Przy Zamku II.

 

Dziękujemy za liczne zapytania i zainteresowanie ofertą. Obecnie wszystkie domy zostały sprzedane. Prosimy o śledzenie aktualności na naszej stronie.

 

Terminy

  • Rozpoczęcie budowy: 30 listopada 2017 r.
  • Planowane zakończenie robót budowlanych: do 30 czerwca 2019 r.
  • Planowane wydanie budynków: do 31 sierpnia 2019 r.
  • Planowane przeniesienie własności: do 30 września 2019 r.

 

Osiedla Przy Zamku

Osiedla Przy Zamku to doskonale rozpoznawalny i ceniony przez klientów projekt ATM Inwestycje. W pierwszych trzech Osiedlach Przy Zamku powstało łącznie 87 segmentów!

 

Tradycyjne, trzykondygnacyjne domy w zabudowie bliźniaczej powstają w Ślęzie, nawiazując architekturą do Zamku Topacz, z którym sąsiadują. Optymalna powierzchnia (użytkowa - 103 m2, "po podłodze" 131 m2), kameralne ogródki, wiaty i dwa miejsca postojowe sprawiają, że jest to idealna przestrzeń dla każdej rodziny.

 

Każdy dom składa się z parteru, poddasza użytkowego oraz antresoli. Na parterze znajduje się przestronny salon z miejscem na kominek, kuchnia i łazienka oraz wiartołap i pomieszczenie gospodarcze. Wyższa kondygnacja, z rodzinną łazienką, doświetlona jest przez liczne okna połaciowe i stać się może doskonałym miejscem na sypialnię, pokoje dziecięce, garderobę lub pracownię. Na antresoli znajduje się dużo miejsca na dodatkowy pokój, biblioteczkę lub dużą garderobę.

 

Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.