FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ KONTAKTOWY

O inwestycji

Projekt Radomierzyce to zupełnie nowa propozycja ATM Inwestycje dla wymagających rodzin, poszukujących komfortowego domu w prestiżowej inwestycji. Lokalizacja tuż przy południowej granicy Wrocławia pozwala w pełni korzystać z wielkomiejskich udogodnień i jednocześnie cieszyć się bezpieczeństwem, spokojem i wygodą na co dzień.

 

W Radomierzycach, sąsiadujacych bezpośrednio z wrocławskimi Wojszycami, powstaje osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej.

Każdy z 11 segmentów posiadać będzie kameralny ogródek z tarasem, miejsca postojowe wzdłuż bezpiecznej, wewnętrznej drogi, a wybrane jednostki - także garaże w bryle budynku.

Deweloper zadbał o najwyższą jakość materiałów i wprowadzenie dodatkowych rozwiązań budowlanych, które pozwolą mieszkańcom także na łatwe wprowadzenie dodatkowych udogodnień zgodnych z własnymi potrzebami. Standard obejmuje zatem m.in. stacje uzdatniania wody i przygotowanie instalacji pod montaż fotowoltaiki.

 

Komfortowy projekt

Duże powierzchnie pozwolą zapewnić komfort i własną przestrzeń każdemu z członków rodziny. Dobrze przemyślane przestrzenie stanowią doskonałą bazę dla wymarzonych aranżacji, niezależnie od preferowanego stylu. Kilka starannie zaprojektowanych typów układów pomieszczeń daje możliwość wyboru wnętrza najlepiej dopasowanego do stylu życia, oczekiwań i przyzwyczajeń przyszłych mieszkańców.
Dzięki płaskim dachom, pięknemu doświetleniu i gustownej elewacji jednostki powstające w Radomierzycach nabierają nowoczesnego, eleganckiego charakteru. Dodatkowy atut stanowią duże balkony na pierwszym piętrze, potęgujące wrażenie lekkości wnętrz.

 

Zielona lokalizacja

Otoczenie podmiejskich willi i kameralnych osiedli gwarantuje ciszę i spokój. Rozległe tereny zielone zapraszają na długie spacery i do aktywnego wypoczynku, a tuż obok inwestycji znajduje się kort tenisowy, który będzie dostępny dla mieszkańców. Wszelkie udogodnienia – sklepy, markety, restauracje, usługi, placówki oświatowe, obiekty sportowe, parki, przystanki – znajdują się o kilka minut jazdy od osiedla, zarówno we Wrocławiu w obrębie dynamicznie rozwijających się osiedli Ołtaszyn i Jagodno, jak i w pobliskich Żernikach Wrocławskich.

Dobry dojazd do oddalonego o 3 minuty Wrocławia zapewnia bespośrednie połączenie z ulicą gen. Stefana Grota-Roweckiego, stanowiącą jedną z najważniejszych arterii Wrocławia.

Do końca 2021 roku Radomierzyce zyskają także nową drogę, stanowiącą część Wschodniej Obwodnicy Wrocławia na odcinku od ronda w Żernikach Wrocławskich do ulicy Grota-Roweckiego. Jej przebieg znacznie udogodni dojazd do centrum miasta oraz innych części aglomeracji Wrocławskiej, a jednocześnie nie wpłynie negatywnie na komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Prace zostały już zakontraktowane.

 

Solidny deweloper

Za budowę osiedla Projekt Radomierzyce odpowiada spółka ATM Inwestycje – wrocławski deweloper z olbrzymim doświadczeniem, wchodzący w skład stabilnej grupy kapitałowej ATM Grupa S.A. Osiedla zrealizowane przez ATM Inwestycje cieszą się bardzo dużą popularnością ze względu na przemyślaną funkcjonalność, komfortowe układy pomieszczeń i cieszące oko projekty brył.

Pierwsze prace budowlane przy ulicy Lawendowej rozpoczęły się z początkiem 2019 roku. Wszystkie szczegóły oferty – terminy, wzór umowy, standard budynków - dostępne są w biurze sprzedaży. Serdecznie zapraszamy  do kontaktu i zawierania umów rezerwacyjnych.

 

Kierownik sprzedaży: Magdalena Pawlak-Matyja, 609 222 527

 

Ceny zawarte w cenniku obowiązują do dnia 31 grudnia 2019 roku lub do odwołania.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.