INFORMACJE

O NAS

Spółka ATM Inwestycje Sp. z o.o. należy do Grupy kapitałowej ATM Grupa S.A. Firma jest spółką, dedykowaną do realizacji projektów inwestycyjnych i deweloperskich.

Portfolio projektowe ATM Inwestycje otwiera Osiedle Filmowe przy ul. Storczykowej i Lawendowej w Bielanach Wrocławskich, liczące łącznie 48 domów i lokali w zabudowie szeregowej oraz wybudowany w latach 2004-2008 kompleks 14 domów w zabudowie szeregowej przy ul. Dwa Światy w Bielanach Wrocławskich.

Olbrzymie uznanie klientów zyskał projekt Osiedli Przy Zamku. 103-metrowe, tradycyjne segmenty w zabudowie bliźniaczej realizowane w Ślęzie to odpowiedź na potrzeby rodzin marzących o wygodnej przestrzeni dla wszystkich członków rodziny, salonie z kominkiem i własnym ogródku. Łącznie w 4 kolejnych etapach budowanych w latach 2014-2019 powstało aż 100 jednostek mieszkalnych!

Duży sukces odniosła także inwestycja Viva! Park, czyli osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w zacisznym zakątku wrocławskiego osiedla Wojszyce. I etap został wybudowany w 2019 roku. Obecnie realizowany jest II i III etap, obejmujący łącznie 10 domów w zabudowie bliźniaczej i 8 mieszkań w zabudowie blixniaczej dwulokalowej.

Nowością w ofercie dewelopera jest inwestycja Liryka Park. Osiedle 11 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej powstał tuż przy południowej granicy Wrocławia. Eleganckie bryły o płaskich dachach, funkcjonalne i jasne wnętrza oraz kameralny klimat osiedla znalazły uznanie głównie wśród klientów poszukującym własnego podmiejskiego azylu. Trwająca od 2019 roku budowa została ukończona pod koniec 2020 roku.

Na przestrzeni kilku ostatnich lat flagową inwestycję w portfolio spółki ATM stanowi  osiedle Błękitne Aleje przy ulicy Błękitnej w Bielanach Wrocławskich. Nowoczesna architektura i wyjątkowe rozwiązania architektoniczne dedykowane wymagającym klientom oraz harmonijna kompozycja zabudowy wielo- i jednorodzinnej to najważniejsze wyróżniki osiedla. Inwestycja składa się z XI zrealizowanych już etapów, w przyszłości planowane są koleje.

ATM inwestycje to sprawdzony i rzetelny deweloper, któremu warto zaufać!

NASZE

REALIZACJE